Aktualności

 Dzień Edukacji Narodowej


WOLONTARIUSZE W SZPITALU

W dniu 29.09.17 odwiedzili nas wolontariusze z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Wałbrzycha- Krzysztof i Denis. Chłopcy zostali miło przyjęci przez panią dyrektor Halinę Noszczyk. Następnie zwiedzili oddziały szpitalne- pediatryczny i psychiatryczny, świetlicę szkolną i miejsca pracy personelu medycznego.
Podczas pobytu w szpitalu Krzysztof i Denis zajęli się sprzątaniem świetlicy i pracami porządkowymi. Dzięki ich pracy zostały uporządkowane i zabezpieczone sprzęty  i pomoce szkolne.
szpital1 szpital2 szpital3 szpital4

WZOROWA ŁAZIENKA

W bieżącym roku szkolnym ponownie bierzemy udział w ogólnopolskim programie ,,Wzorowa Łazienka”.
Głównym celem  tej akcji jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych. Zachęcamy do głosowania na naszą szkołę. Każdego dnia do 30 listopada można oddać swój głos.
łazienka1 łazienka2 łazienka3

PROBLEM Z GŁOWY

We wrześniu przystąpiliśmy do V edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej „Problem z Głowy”! Dzięki ciekawym materiałom edukacyjnym przeprowadziliśmy zajęcia, na których dzieci dowiedziały się, jak zapobiegać wszawicy i jak z nią walczyć.

a b c

WYSTAWA PRAC JULII KRAŚNICKIEJ

Podczas zajęć wychowawczych bardzo ładne prace plastyczne wykonała Julia Kraśnicka, uczennica klasy IV. Tematyka prac była ciekawa i różnorodna. Wystawa prac Juli została zaprezentowana w świetlicy szpitalnej i podobała się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Zobaczcie Julię przy pracy i jej dzieła.

Julia1 Julia2 Julia3 Julia4

 


 

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018