Śniadanie daje moc

sniadanie_daje_moc

Wraz z początkiem roku szkolnego 2014/2015 przystąpiliśmy do IV edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego Śniadanie Daje Moc.
Utworzyliśmy w naszej szkole Klub Śniadanie Daje Moc,a w dniu 7 listopada mogliśmy obchodzić najważniejszy dzień w projekcie – Dzień Śniadanie Daje Moc. Nasi uczniowie sami przygotowali i zjedli wspólne śniadanie w świetlicy oddziału neurologicznego. Było przy tym dużo śmiechu i dobrej zabawy!
W trakcie realizacji Dnia Śniadanie Daje Moc uczniowie dowiedzieli się, jak ważną rolę na ich zdrowy rozwój ma to, co jedzą. Dzieci przekonały się, że aby być zdrowym, należy aktywnie spędzać czas i zwracać uwagę na higienę. Nauczyły się propagować zdrowy styl życia wśród rówieśników i rodziny.

Więcej na stronie: www.sniadaniedajemoc.pl